ON BOARD KAMERY

 

 

Podílíme se na tvorbě pořadů a reportáží s motoristickou tématikou pro účely vysílání České televize. Specializujeme se především na záznam jízdy uvnitř soutěžních automobilů v průběhu rychostních zkoušek. V souvislosti s tím nabízíme:

  • Prodej sportovních kamer, příslušenství a upevňovacích prvků do soutěžních automobilů

  • Pronájem sportovních (On-Board) kamer v seriálu MMČR v Rally a Sprintraly

  • Okamžitou pomoc se záznamovou technikou na všech podnicích Mediasport MMČR Rally a MČR Sprintrally, Autocrossu a Rallycrossu.

  • Opravy a mimozáruční servis kamer VIO.POV.

 

 

PRODEJ SPORTOVNÍCH KAMER

Prodáváme kamery s vysokým HD, nebo Full HD rozlišení pro extrémní sporty. Dále příslušenství, vhodné především pro MOTORSPORT a jiné, např. cyklistiku, letecké nebo vodní sporty, outdoorové aktivity... Všechny nabízené typy kamer buď sami používáme, nebo jsme je alespoň vyzkoušeli ve specifických podmínkách automobilových soutěží.

Poradíme s výběrem vhodné kamery pro konkrétní účel, s přihlédnutím k Vašim požadavkům s možností vyzkoušení před koupí.

Prodáváme kvalitní upevňovací prvky, které spolehlivě zajistí, že namontovaná kamera zůstane v požadované poloze po celou dobu závodu. Použitím těchto komponentů také dosáhnete maximálních výsledků a kvality záznamu s ohledem na technické možnosti zařízení.

NABÍZÍME VZÁJEMNOU SPOLUPRÁCI A ZVÝHODNÉNÉ CENY JEZDCŮM A ZÁVODNÍKŮM S LICENCÍ !

 

 

 

PRONÁJEM SPORTOVNÍCH (ON BOARD) KAMEROVÝCH KOMPLETŮ

Služba je určena především účastníkům motoristických podniků v rámci MMČR v rally, rallysprintech, rallycrossu, nebo autocrossu. Využít ji mohou jak samotné posádky pro dokumentaci své jízdy, tak i pořadatelský tým, například pro mapování situace na trati vozidly předjezdců, nebo bezpečnostních delegátů.

Uplatnění lze nalézt třeba i při filmovém, nebo televizním natáčení. V nedávné minulosti to byl příkladně projekt České televize AUTOŠKOLA NÁRODA, nebo Zázraky přírody. 

Ve všech případech je pro zájemce garantován plný servis. To znamená, že se nemusíte starat vůbec o nic. Montáž, provoz, výměna baterií a záznamových médií je našim úkolem.

Zajišťujeme záznam z kamer soutěžních vozů na všech výše uvedených podnicích MMČR pro účel výroby televizních pořadů Svět motorů, Rally magazín, nebo Autocross magazín. 

Většina úkonů, spojených s provozem záznamových zařízení při soutěžích v rally (výměna baterií, záznamových karet, kontrola funkčnosti) probíhá mimo servisní zónu při přeskupení, nebo na jinak určených stanovištích. Povolení k přístupu do vozidel je zakotven v řádech FAS... Práci mechaniků v servisních zónách proto narušujeme jen ve zcela vyjímečných případech.

VÍCE O PRONÁJMU

 

 

OPRAVY KAMER A SERVIS

Máte-li problém s kamerou v závodním autě přímo na závodech, pořádaných pod hlavičkou Mediasport.cz, můžete volat na HELP linku +420 602522155. Pokusíme se Vám pomoci.

Provádíme mimozáruční opravy kamerových setů VIO.POV. S ohledem na omezenou dostupnost náhradních dilů je však nutné každý případ předem konzultovat.

Po dohodě lze přijmout do opravy i jiné typy kamer, zde je však právě dostupnost náhradních dílů limitující.